Prohlédněte si aktuální nabídku pozemků k prodeji v lokalitě Svitavy a okolí!
Prodej pozemku Chrastavec
PRODÁNO / PRONAJATO
Exkluzivně vám nabízíme k prodeji podíl na lesních pozemcích a porostech v katastrálních územích Chrastavec, Vítějeves, Bradlné, Skřib, Skrchov a Drásov. Celková výměra nabízeného lesa je 19,3848 ha..
Exkluzivně vám nabízíme k prodeji podíl na lesních pozemcích a porostech v katastrálních územích Chrastavec, Vítějeves, Bradlné, Skřib, Skrchov a Drásov. Celková výměra nabízeného lesa je 19,3848 ha (přepočteno na podíl 5,6646 ha). Nabízené parcely leží většinou na zvlněných svazích různé expozice s možností využití traktorové technologie vyklizování hmoty doplněné lanovými systémy. Ve věkové struktuře porostu výrazně převažují smíšené jehličnaté kmenoviny, v dřevinné skladbě dominuje smrk a borovice. Celková výměra porostů starších osmdesáti let dle LHO je 8,0100 ha, celková zásoba těchto porostů (těžitelná zásoba) je dle LHO 2 614 m3.
Porostní mapu a výpis z hospodářské knihy poskytne makléř. Cena majetku podle znaleckého posudku je celkem 5 722 780 Kč, cena nabízeného podílu je 1 690 700 Kč – prodávající je přístupná dohodě.
Foto v inzerci je autentické.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Číslo zakázky: E3380BL022
Okres: Svitavy
Obec: Chrastavec
Sadová 149/2, 678 01 Blansko
Kategorie: | Lesy |
Lokalita: | Chrastavec |
Okres: | Svitavy |
Plocha pozemku: | 193.848 m² |
Sadová 149/2, 678 01 Blansko