Prohlédněte si aktuální nabídku chat a chalup k prodeji v lokalitě Znojmo a okolí!
Prodej chaty Jevišovice
PRODÁNO / PRONAJATO
Exkluzivně Vám nabízíme pěknou dřevěnou chatku s kamennou podezdívkou, částečným podsklepením a vlastním pozemkem pod chatou. Původní čtvercová chata je zateplená. Má dvě slunné verandy, pěknou..
Exkluzivně Vám nabízíme pěknou dřevěnou chatku s kamennou podezdívkou, částečným podsklepením a vlastním pozemkem pod chatou.
Původní čtvercová chata je zateplená. Má dvě slunné verandy, pěknou kuchyň s linkou, stěny v kuchyni jsou ve světlém krémovém dekoru, aby ladily s linkou. Ložnice je vybavená čtyřmi palandami, nalevo je druhá ložnice s dvojlůžkem a palandou. Z chodbičky vede vchod do skladu. Podlahy jsou pokryté linem, chata je udržovaná a má pěkný vzhled i interiér. U chaty je suchý záchod. Střecha je z vlnitého eternitu. Do chaty je přivedená voda z obecního vodovodu, elektřina 220+ 380V
Chata se prodává kompletně vybavená – nábytek i vybavení. Stěny ve všech místnostech jsou obložené, včetně stropů. Terén kolem chatu je rovina. V blízkosti chaty je plácek, kde můžete hrát různé hry, v okolí je les, kam můžete chodit na houby.
Je vhodná pro rodinu s dětmi, seniory, rybáře a milovníky kempování a procházek v přírodě.
V blízkosti je přehrada a koupaliště v Únanově.
Číslo zakázky: E144M100
Okres: Znojmo
Obec: Jevišovice
Květná 167/3, 603 00 Brno
Kategorie: | Chata |
Lokalita: | Jevišovice |
Okres: | Znojmo |
Užitná plocha: | 47 m² |
Plocha pozemku: | 47 m² |
Zastavěná plocha: | 47 m² |
Počet podlaží: | 1 |
Stav objektu: | Dobrý |
Budova: | Dřevěná |
Poloha objektu: | Samostatný |
Umístění objektu: | Polosamota |
Doprava: | Silnice, Autobus |
Voda: | Dálkový vodovod |
Elektřina: | 230V, 400V |
Květná 167/3, 603 00 Brno