Prohlédněte si aktuální nabídku bytů k prodeji v lokalitě Blansko a okolí!
Prodej bytu 3+1 Olešnice
PRODÁNO / PRONAJATO
Máme pro vás jedinečnou příležitost! Exkluzivně vám představujeme byt 3+1, který se nachází v prvním patře bytového domu v malebné Olešnici. Toto městečko je výjimečné svou kompletní občanskou..
Máme pro vás jedinečnou příležitost! Exkluzivně vám představujeme byt 3+1, který se nachází v prvním patře bytového domu v malebné Olešnici. Toto městečko je výjimečné svou kompletní občanskou vybaveností a skvělou dostupností do Brna, Boskovic a Letovic. Olešnice je vyhlášeným místem pro trvalé bydlení i rekreaci, nachází se na rozhraní malebné Svratecké vrchoviny a Halasova Kunštátska.
Byt je ponechán v původním stavu s pevným zděným jádrem a je připravený otevřít dveře vašim rekonstrukčním plánům. K dispozici je také společná kočárkárna, sušárna a kotelna.
Energetický štítek nebyl dodán, ale na základě dostupných informací uvádíme třídu G.
Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho realitního makléře. S financováním vám rádi pomůžeme – protože váš nový domov je naše společná záležitost.
Číslo zakázky: E2131BL037-1
Okres: Blansko
Obec: Olešnice
Sadová 149/2, 678 01 Blansko
Kategorie: | Byty 3+1 |
Lokalita: | Olešnice |
Okres: | Blansko |
Vlastnictví: | Osobní |
Užitná plocha: | 65 m² |
Podlaží umístění: | 1. NP |
Stav objektu: | Před rekonstrukcí |
Budova: | Cihlová |
Poloha objektu: | Samostatný |
En. náročnost b.: | G (PENB nedodán) |
Voda: | Dálkový vodovod |
Elektřina: | 230V |
Plyn: | Plynovod |
Odpad: | Veřejná kanalizace |
Sadová 149/2, 678 01 Blansko